Kiedy jest nam trudno często czujemy, że nigdy nic się nie zmieni, że już zawsze będziemy zmagać się z naszym problemem, że nie ma dla nas nadziei. Czujemy się nieszczęśliwi, niezrozumiani przez innych, puści w środku lub odwrotnie – przepełnieni silnymi emocjami, które wymykają się nam spod kontroli. Mamy poczucie, że utknęliśmy w martwym punkcie, nie wiemy czego chcemy. Czujemy jakby w naszym życiu cały czas powtarzał się jeden schemat, w kółko i w kółko. Szukamy czegoś, co nas uspokoi, uszczęśliwi.

Decyzja o kontakcie z terapeutą w takiej sytuacji może być trudna i wiązać się z licznymi rozterkami, jednak naprawdę warto ją podjąć i dać sobie samemu szansę na zmianę. Wsparcie terapeutyczne stanowi dużą pomoc zarówno w sytuacji trudnej, która pojawiła się nagle, niespodziewanie (np. wypadek, diagnoza poważnej choroby, zwolnienie z pracy, odejście kogoś bliskiego), jak i w przypadku trudności trwających od długiego czasu, wiążących się z silnym cierpieniem psychicznym i utrudniających znacznie codzienne życie.

Serdecznie zapraszam osoby zmagające się na co dzień z lękiem, unikaniem, obniżonym nastrojem, wahaniami samopoczucia, natrętnymi myślami i rytuałami, konsekwencjami psychologicznymi przebytej traumy, niekontrolowaną złością, impulsywnością, poczuciem winy czy wstydu, trudnościami z jedzeniem, ze snem czy problemem uzależnienia, a także ich bliskich.


Terapia indywidualna 60 min. / 130,00 zł
Sesja indywidualna (praca z konsekwencjami traumy) 90 min. / 180,00 zł